Hlavná stránka


NOVINKY
  • Aj v roku 2015 podporíme komunitné projekty po celom Slovensku

    Malé granty je názov programu Komunitnej nadácie Bratislava a jej Fondu Citibank Europe plc. na podporu komunitného života a finančného vzdelávania po celom Slovensku. Od roku 2005 sme tak v rámci grantového programu Malé granty podporili už 392 komunitných a vzdelávacích projektov po celom Slovensku v celkovej sume 218 872,72 €. Program umožňuje podporovať aktivity mimovládnych organizácií, škôl, obcí a neformálnych skupín v dvoch oblastiach – vzdelávanie a komunitný život.

  • Ďakujeme za Vianoce

  • Ukončenie verejnej zbierky k Pretekom kačíc

    Čistý výnos verejnej zbierky tvorí suma 3 162,24 € a bol zaslaný siedmim neziskovým organizáciám, ktoré boli aktívne do podujatia Preteky kačíc.

V júni v roku 2014 založil pán Rudolf Kusý, starosta mestskej časti Nové Mesto, fond, z ktorého sa rozhodol podporovať zmysluplné projekty Novomešťanov.

Vďaka jeho peniažkom už bolo možné prispieť na básnickú zbierku pani Ivákovej, uskutočnilo sa benefičné podujatie združenia Som kto som, Jednota dôchodcov na Slovensku ocenila aktívnych a úspešných dôchodcov a dôchodkyne, hendikepovaná maliarka Pavlína Triščová môže navštevovať plaváreň, pohyb vo vode jej veľmi pomáha, združenie Kresťania v meste zabezpečovalo v zimných mesiacoch starostlivosť o ľudí žijúcichna ulici v lokalite Zátišie a Judo club Slávia STU Bratislava získal príspevok na nové tatami pre mladých judistov.
Aj v roku 2015 funguje vďaka daru z fondu pána starostu cyklodielňa na Pionierskej ulici, OZ Vnútroblok založilo komunitnú záhradu v starej vinici a na Kramároch dobrovoľníci z OZ ROHAN rekonštruujú hokejbalové ihrisko.

Zatiaľ bolo podporených 10 aktivít v celkovej sume 5 320 Eur.

PÁNOVI STAROSTOVI ÚPRIMNE ĎAKUJEME!


Ak by ste chceli prispieť aj Vy, nech sa páči: číslo účtu v Komunitnej nadácii Bratislava je
1100 920 300 / 8130, variabilný symbol: 06062014,
alebo sa informujte priamo v nadácii.

ĎAKUJEME.

 

Príbehy darcov

Ľudovít Francl

Rovnako je pre mňa povinnosťou vychovávať potomkov k hrdosti byť Bratislavčanmi a ozrejmovať im krásy a minulosť tohoto mesta na Dunaji.
 

Ľuboš Fussek

Dať Bratislave - znamená darovať pre nás, pre obyvateľov.
 

Ivan Lesák

Hľadali sme spôsob, ako prinavrátiť staré stĺpové hodiny pred hotel Carlton a našli sme Komunitnú nadáciu Bratislava.
 

Darujte ONLINE


Ďakujeme.sk


Prihlásenie pre členov

 

Prihlásenie do newslettra