Hlavná stránka


Lavičky s venovaním

Chcete si po dlhej prechádzke posedieť na prvom jarnom slnku? Alebo v horúcom letnom dni oddýchnuť v príjemnom tieni? A čo tak, sediac pozorovať okolitý jesenný farebný svet? Alebo premrznutí zasmútiť, že sa na zasneženú lavičku nedá sadnúť? Veru áno, lavičky sú skvelá vec a asi ich nikdy nie je dosť. A ako by bez nich vyzerali tiché bratislavské zákutia, parky a námestia? Tie šťastnejšie vydržia roky a stávajú sa svedkami najrôznejších udalostí a rozhovorov. Ak by sa nám staré lavičky zachovali, dnes by sme možno vychutnávali pocit a rovnaký pohľad, ktorý mal ktosi pred stáročiami. Možno práve na tamtej sedel pri svojich potulkách po Prešporku Hans Christian Andersen. A čo ak samotná Mária Terézia?

Venujte lavicku na Hviezdoslavovom namestiTeraz je tá správna príležitosť. Mať svoju lavičku na Hviezdoslavovom námestí a zároveň sa s ňou podeliť a ponúknuť na nej miesto pre ostatných. Bratislavčania tak teraz môžu urobiť prostredníctvom Komunitnej nadácie Bratislava. Ak máte záujem, aby venovanie na lavičke bolo pre niekoho, na koho radi spomínate, na kom vám záleží, dajte nám vedieť. Prostredníctvom finančného daru 498 eur si venovanie môžete zabezpečiť. Možno ako spomienku na starú mamu, s ktorou ste objavovali zákutia starej Bratislavy, alebo na starého otca, ktorý vás na nábreží učil bicyklovať.
1/3 finančného daru - 166 eur bude použitá na výrobu venovania, druhá tretina na správu a starostlivosť o lavičku a tretiu tretinu daru nadácia vloží do svojho nadačného imania na podporu projektov v Bratislave.

Kontaktujte nás emailom na daniela(a)knb.sk alebo telefonicky.

Už teraz sa tešíme na Vaše zaujímavé príbehy...

Darujte ONLINE


Ďakujeme.sk