Hlavná stránka


Pomôžte nám roztriediť kačice

Komunitná nadácia Bratislava sa po prvý raz zapája do Dňa dobrovoľníctva 2010 na Slovensku, ktorého druhý ročník koordinuje OZ C.A.R.D.O.

V piatok 10. septembra 2010 od 10.00 do 19.00 hod máme dvere otvorené pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky, ktorí majú chuť a kúsok času pomôcť nám roztriediť kačice. Viac ako 1000 malých umelých žltých kačíc, ktoré plávali počas Pretekov kačíc na Divokej vode v Bratislave – Čunove, plánujeme spolu s Vami pripraviť na prezimovanie k ďalšiemu ročníku pretekov. Preto je potrebné ich spočítať, skontrolovať im súťažné čísla napísané na brušku, doplniť chýbajúce a dôkladne ich zabaliť do škatúľ. Bude to zábava :-) 
Tešíme sa na každého z Vás.

V mnohých európskych krajinách je samozrejmosťou, že dobrovoľnícke organizácie realizujú dni dobrovoľníckych aktivít, v ktorých vytvoria verejnosti priestor na zapojenie sa do dobrovoľníctva. V tomto roku sa tak deje po druhý raz aj na Slovensku - 77 organizácií v 37 mestách a obciach Slovenska sa spojilo, aby sa mohol uskutočniť druhý ročník Dňa dobrovoľníctva na Slovensku. Zoznam organizácií a podrobný opis aktivít nájde každý na stránke www.dobrovolnictvo.sk.

Den dobrovolnictva 2010

Darujte ONLINE


Ďakujeme.sk