Hlavná stránka


Vaša Darcovská SMS spestrí naše mesto

logo_DMSPošlite Darcovskú SMS v tvare DMS BA na číslo 877.
Cena Darcovskej SMS je 1 €. Viac informácií je na www.darcovskasms.sk

Tešíme sa, že tento rok môže podporiť projekty mladých ľudí v Bratislave každý. Teda aj Ty. Teda aj Vy. Jednoduchým zaslaním SMS v tvare DMS BA na číslo 877 v čase od 1. marca 2011 do 7. apríla 2011.
Celkový balík peňazí na nápady mladých, ktorý má tím dobrovoľníkov young4BA k dispozícii na rozdelenie medzi dobré nápady mladých Bratislavčanov, predstavuje vďaka Nadácii SPP 3500 €. Pomôžte nám zvýšiť túto sumu. Aj malou sumou tak prispejete k spestreniu Bratislavy a realizácii nápadov mladých ľudí v Bratislave. Všetky prostriedky získané prostredníctvom Darcovských SMS priložíme k sume určenej na projekty. Vaše euro tak môže pomôcť pri tvorbe graffity malieb, príprave študentskej výstavy, sociálnym pracovníkom pri práci s deťmi či ľuďmi bez domova, pri čistení sídliska, organizácii pouličného festivalu umenia či športových dní. Nechajte sa prekvapiť, aké projekty tím young4BA podporí v tomto roku. Informácie o nich zverejníme na začiatku mája 2011.

Ďakujeme Fóru donorov, že nám umožnili využiť systém Darcovskej SMS a získať tak viac peňazí na dobré nápady pre Bratislavu.

plagat_young4BA

Darujte ONLINE


Ďakujeme.sk